Samsun Store Nedir?

samsun store nerede

Samsun Store, Samsunspor takımının lisanslı ürünlerini satın alabileceğiniz mağazadır. Samsunspor’a gönül vermiş taraftarların, kulüplerine destek olması ve takımlarının ürünlerini kullanmak için alış veriş yaptıkları yerdir.

Samsun Store

Samsun Store’da yetişkin ve çocuklar için her sezon farklı farklı olmak üzere 3 tane yeni tasarımlı forma, tişörtler, eşofmanlar, şortlar, atkılar, bereler gibi pek çok ürün yer almaktadır. Bu mağazalar, kulüplerin en büyük maddi kaynakları olarak görülür. Yüzbinlerce taraftara sahip olan kulüpler, her birine bir forma bile satsa inanılmaz bir kazanç sağlamış oluyor. Bu kazançlar ile taraftarın istediği transferler de rahatlıkla yapılıyor. Haliyle insanlar bu mağazalara ve özellikle lisanslı ürün almaya çok sıcak bakıyorlar.

Özel Ürünler İle Farkınızı Gösterin

Samsun Store, dönem dönem özel ürünler çıkartmaktadır. Tribün şovlarının yer aldığı tişörtler ya da özel bir maçta alınan bir galibiyetin çok özel görüntüleri ile donatılmış bir forma gibi pek çok özel anı ürünleri ile kendinizi farklı göstermeniz mümkündür.

samsun store nerede
samsun store nerede

Sınırlı sayıda üretilen bu ürünler öyle gözünüzde büyüteceğiniz rakamlara satılmıyor. Gayet uygun fiyatlarla siz de bu anıyı sürekli üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Samsun Store Online Satış

Samsun Store ürünlerini şu anda online platformunda satmaktadır. Ayrıca bu formaları Trbet bahis sitesi ücertsiz olarak üyelerine dağıtmaktadır. Kulüp yetkilileri henüz bir mağaza açma girişiminde bulunmadı. Samsunspor resmi web sitesine girerek dilediğiniz ürünü inceleyebilir, fiyatını görebilir ve satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sitede aynı zamanda kulüple ilgili bilgilerde verilmektedir. Yönetim kurulu, tüzük, eski başkanlar, idari kadrolar ve tesisler hakkında çok detaylı bilgiler bulunur. Aynı şekilde futbol takımı ve teknik kadro hakkında bilgiler, U15, U16, U17, U19 gibi alt yapının tüm bilgileri de yer almaktadır. Maçlar hakkında bilgiler, sonuçlar, puan durumları, maç takvimi ile her an güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Samsun Store sitesinde en özel bölüm belki de resimlerin olduğu alandır. Eski, nostaljik görüntüler ile başka bir zamanda yolculuğa çıkmak oldukça keyifli oluyor. Gerek sahadan gerekse de tribünden görüntüler ile o anları yaşarken duygulanabilirsiniz. Samsunspor’a gönül veriyorsanız, bir şey satın almasanız bile yakından takip etmeniz gereken bir sitedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir